10 мая 2023

У Києві на Хрещатику встановили нову марку-фотозону. На ній зображено президента країни-терориста, військового злочинця Володимира Путіна у Гаазькому суді.
Про це повідомили в соціальних мережах. Розташована локація біля будівлі КМДА.
"На Хрещатику, біля мерії, встановили нову марку-фотозону з путіним у Гаазькому суді, біля якої всі охочі можуть сфотографуватись", – йдеться в повідомленні.
На опублікованому фото можна побачити засідання трибуналу, куди військового злочинця до суддів привів особисто головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний. Сам президент країни-терориста РФ одягнений у помаранчеву робу, яку носять засуджені злочинці, з надписом, яке складається з одного слова і є частиною відомої пісні про Путіна.

Нагадаємо, раніше "Укрпошта" випустила марки "Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель". Вони з’явились у продажі 31 березня та йшли у наборі з іншою продукцією компанії. Ціна набору – 90 грн.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві раніше встановлювали марку-фотозону під назвою "Бавовна над Кремлем". Її можна було побачити біля будівлі Київської міської державної адміністрації на вулиці Хрещатик.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Експерт: три помилки під час сніданку псують здоров’я та фігуру 23 июня 2026
Дуже багато людей роблять під час сніданку ці три помилки, псуючи своє здоров’я і фігуру,…
Парфумерний гардероб сезону: головні ароматні новинки для неї та для нього 23 июня 2026
Аромат — це найшвидший спосіб змінити настрій, заявити про себе або зберегти в пам'яті особливий момент. Цього сезону парфумерні доми підготували для нас
Табору не буде: у Криму "влада" скасувала літній відпочинок дітей 23 июня 2026
На тлі масованої атаки ЗСУ на анексований півострів один із автобусів з дітьми, що прямував до табору Артек, розвернули.