21 октября 2022
У Києві вже перейменовано понад сотню міських об‘єктів, назви яких пов'язані з РФ та її сателітами. Зокрема, в Дарницькому районі вулиця Россошанська отримала нову назву – Отамана Зеленого.
Про це повідомили в пресслужбі Київради. У столиці продовжується процес дерусифікації міських об’єктів.
"Назва вулиці Россошанська походить від назви російського міста Россошь, яке розташоване на території РФ. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку "Київ Цифровий" було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 6 470 голосів, набрала пропозиція – вулиця Отамана Зеленого", – йдеться в повідомлені.
В Київраді пояснили, що нова назва запропонована на честь українського громадського діяча, революціонера і повстанського отамана, командира I Дніпровської повстанської дивізії УНР Данила Терпила (отамана Зеленого).
Депутати проголосували після того, як отримали результати електронного голосування та експертні висновки.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Солом’янському районі Києва рішенням Київської міської ради вулицю Мічуріна перейменували на Морських піхотинців. Нову назву під час електронного голосування в додатку "Київ Цифровий" підтримав 8 591 громадянин.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наомі Кемпбелл показала, як з двома дітьми відпочивала на пляжі. Фото 31 мая 2025
55-річна британська супермодель Наомі Кемпбелл замилувала свіжими фото зі своїми нащадками.
Xiaomi повторно розширила перелік пристроїв, що залишилися без оновлень і підтримки 31 мая 2025
Xiaomi повторно розширила перелік пристроїв, що залишилися без оновлень і підтримки
Цінник у 20000 грн: Vivo випустила смартфон S30 Pro mini 31 мая 2025
Цінник у 20000 грн: Vivo випустила смартфон S30 Pro mini