11 июля 2024

У Печерському районі міста Києва сталася дорожньо-транспортна пригода: зіткнулися мікроавтобус і легковик. Аварія трапилася на вулиці Старонаводницькій.
Як стало відомо OBOZ.UA, в аварію потрапили інкасаторське авто й Renault. Мікроавтобус інкасаторів перекинуло на бік.
Попередньо, є постраждалі. На місці працюють рятувальники та правоохоронці, також прибула карета швидкої допомоги.

Водії кажуть, що на вулиці Старонаводницькій через зазначену ДТП рух ускладнено.

Між іншим, вулиця Старонаводницька у позаминулому сторіччі була головним шляхом до Києва з Лівобережжя і мала назву Душегубиця.

Як повідомляв OBOZ.UA, колишньому судді Олексію Тандиру, який рік тому збив на смерть нацгвардійця, "оновили" запобіжний захід – він перебуватиме під вартою до 31 серпня 2024 року включно (без визначення застави). Таке рішення ухвалив Святошинський райсуд Києва.
А тим часом у Голосіївському районі Києва правоохоронці зупинили водія, який порушив ПДР. Як виявилось, чоловік керував машиною у стані алкогольного сп’яніння, а в салоні авто перебувало троє дітей.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У 16–17 років могла цілий день не їсти: українська модель Христина Пономар розповіла про страшний бік модельної кар’єри 10 августа 2026
У 16–17 років могла цілий день не їсти: українська модель Христина Пономар розповіла про страшний бік модельної кар’єри Модель зізналася, які гонорари отримують її колеги
Популярний міф про газовану воду виявився правдою 10 августа 2026
Дієтична газована вода багатьма сприймається як більш корисний варіант, адже в ній міститься менше калорій.…
"Втікати не збираюся". 41-річного Славу Дьоміна "рознесли" за відпустку за кордоном 10 августа 2026
"Втікати не збираюся". 41-річного Славу Дьоміна "рознесли" за відпустку за кордоном: як він відреагував на хейт Ведучий пояснив, як зміг виїхати з України