У Києві зіткнулись легковик та маршрутка: є загибла, постраждало 16 осіб

18 сентября 2024

У Голосіївському районі Києва у вівторок, 17 вересня, сталась аварія за участі маршрутки та легковика. Внаслідок ДТП загинула водійка останнього авто, та постраждало 16 осіб, серед яких є дитина.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Обставини та причини автопригоди встановлять слідчі.

"Попередньо встановлено, що 44-річна вордійка Ford, виїхала з другорядної дороги та повернула ліворуч, не надавши перевагу у русі маршрутному мікроавтобусу Mersedes сполученням "Демівщина-Київ". Внаслідок цього відбулось зіткнення з подальшим перекидання мікроавтобусу", – розповіли в пресслужбі.



Від отриманих травм на місці ДТП загинула водійка легковика. Крім того, допомога лікарів знадобилась водію маршрутки та його 16 пасажирам, серед яких 12 річний хлопчик. Постраждалих, віком від 12 до 67 років, госпіталізували до медичних закладів з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.


Нагадаємо, у селі Клюки Київської області водій легковика у стані алкогольного сп’яніння з’їхав у кювет, де машина перекинулась на дах. Внаслідок ДТП загинув пасажир авто – 17-річний хлопець.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Броварах Київської області легковик на пішохідному переході збив трьох осіб. Потерпілих із травмами госпіталізували до медичного закладу.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Аварія літака в Іраку: США підтвердили загибель чотирьох осіб 14 марта 2026

Особи загиблих не розкриватимуть до завершення 24 годин з того часу, коли поінформують їхніх близьких.

Перші ознаки деменції, на які варто звернути увагу 14 марта 2026

Як розпізнати деменцію на ранній стадії? Спробуємо розібратися.

В Китаї створили носимого робота, який перетворює людину на кентавра і допомагає переносити вантажі 14 марта 2026

Китайські інженери з Південного університету науки і технологій (Southern University of Science and Technology) у Шеньчжені розробили незвичайного «носимого» робота, який у зв'язці з людиною робить її схожою на міфічного кентавра. Це платформа для перенесення вантажів по бездоріжжю, в якій робот бере на себе частину навантаження своїми ногами. Платформу веде людина, але вона сама підлаштовує крок під темп ходьби та напрямок руху.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олег  
Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше