У Києві з початку періоду виключення світла на 55% збільшилась кількість ДТП з постраждалими

30 ноября 2022

У Києві, після настання періоду відключення світла, на 55% збільшилась кількість аварій з постраждалими. Також в 6 разів збільшилась кількість загиблих пішоходів у таких аваріях.

Про це розповів, представник пресслужби столичної патрульної поліції Андрій Молокоєдов, передає Телеканал Київ. Громадян закликали бути обережними на дорогах міста.

"Якщо брати період до вимкнення світла і теперішній, коли відключають електроенергію в місті, то, приблизно, на 55% збільшилась кількість аварій з постраждалими. Якщо брати пішоходів – то вдвічі збільшились дорожньо-транспортні пригоди за їх участю. Також в 6 разів збільшилась кількість загиблих у таких аваріях. Можна констатувати, що ступінь тяжкості наслідків від ДТП погіршилась. Якщо брати аварії на пішохідних переходах, то також – понад в 2 рази збільшилась кількість таких автопригод за участі пішоходів", – повідомив Молокоєдов.

Нагадаємо, поблизу села Калинівка Київської області в неділю, 27 листопада, автомобіль Audi збив 72-річного пішохода, який намагався перебігти Житомирську трасу. Від отриманих травм пенсіонер загинув на місці ДТП.

Додамо, у Броварах Київській області стались дві аварії за участі пішоходів на неосвітлених ділянках дороги. Внаслідок ДТП постраждало двоє осіб.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області протягом минулого тижня, з 21 по 27 листопада, правоохоронці виявили 120 водіїв, які сіли за кермо у стані сп’яніння. З них 54 такі випадки зафіксували на вихідних.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Лопес і Лоуренс у прозорих сукнях, Ортега зі звабними вирізами та Стоун у трендовому кольорі: зіркові луки на "Золотому глобусі" 2026 12 января 2026

11-го січня у Беверлі-Хіллз пройшла урочиста церемонія нагородження "Золотий глобус" 2026, яка щороку відзначає найкращих представників кіно і телебачення.

Куба жорстко відповіла Трампу на погрози щодо Венесуели 12 января 2026

Лідер США заявив, що Куба більше не отримуватиме нафти та фінансової підтримки з Венесуели, на що отримав різку відповідь від керівництва Куби.

Після обстрілу вирішили залишитися ще на день: всесвітньо відомі музиканти приїхали в Україну та влаштували рейв на 4000 людей 12 января 2026

Після обстрілу вирішили залишитися ще на день: всесвітньо відомі музиканти приїхали в Україну та влаштували рейв на 4000 людей Попри обстріли вони вирішили провести виступ

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше