4 июля 2023
У кількох місцях Києва встановили велетенські дерев'яні гойдалки. Зокрема, одна з них розташована у відомому місці відпочинку мешканців столиці – на Трухановому острові.
Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Нові розваги вже популярні серед киян та гостей міста.
Так, одна з велетенських дерев'яних гойдалок встановлена на одному з найпопулярніших місць відпочинку мешканців та гостей столиці – на Трухановому острові. Її можна знайти на спеціальному прогулянковому маршруті, який облаштували на цій локації, а саме неподалік пляжу "Довбичка".
Другу таку гойдалку було встановлено на Дніпровській набережній, завдяки чому охочі можуть не тільки покататися, але й насолодитись чудовими видами Дніпра та правого берега Києва.
Нагадаємо, для більшості мешканців Києва водоспади асоціюються з величними Карпатами. Проте мало хто знає, що в столиці він теж є й виглядає дуже мальовничо. Його можна побачити неподалік таємничої Лисої гори.
Як повідомляв OBOZREVATEL, мер Києва Віталій Кличко показав який вигляд матиме нова рекреаційна зона в столиці. Вона з’єднає між собою парк "Наталка", набережну та острів Оболонський.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
П'ять фішок, які Apple запозичила в Android-смартфонів для iPhone 17 і не тільки 12 сентября 2025
П'ять фішок, які Apple запозичила в Android-смартфонів для iPhone 17 і не тільки
Учасник "Океану Ельзи" розповів, як і з ким похрестив сина Вакарчука в символічній церкві 12 сентября 2025
Друг Святослава Вакарчука поділився, хто похрестив його сина, якому зараз 4 роки
НАТО готує відповідь на дрони РФ у Польщі - ЗМІ 12 сентября 2025
Альянс робить висновки і визначається з тим, що необхідно для поліпшення позиції та протистояння обмеженим російським вторгненням.