У Києві зафіксували рекорд добової кількості опадів - попередній було зафіксовано 90 років тому

7 апреля 2023

У Києві в середу, 5 квітня, синоптики зафіксували рекорд добової кількості опадів. А саме 20,6 міліметрів, що на 3,4 мм більше, ніж попередній.

Про це повідомили в пресслужбі Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Попередній рекорд було зафіксовано 90 років тому.

"Рекорд добової кількості опадів у Києві. За даними спостережень метеостанції 5 квітня у столиці було зафіксовано рекордну кількість опадів – 20,6 мм, що на 3,4 мм більше, ніж попередній рекорд 1933 року, коли випало 17,2 мм опадів", - розповіли в пресслужбі.

Зазначимо, у Києві та Київській області в четвер, 6 квітня, синоптики прогнозують хмарну погоду, вдень очікується невеликий дощ. Повітря в регіоні максимально прогріється до +14°С.

Варто додати, що впродовж поточного тижня по Київщині пануватиме хмарна та волога погода. Часом дощитиме, вітер переважатиме північних напрямків 5-12 м/с. Проте температурні показники дещо підвищаться і вже більше нагадуватимуть весняні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні 6 квітня через снігопади та зледеніння контактної мережі запізнюється низка поїздів. Затримки у дорозі становлять до 1 години 55 хвилин.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Британія пропонує розморозити 8 млрд фунтів росактивів - ЗМІ 5 декабря 2025

Точний механізм розблокування 8 мільярдів фунтів стерлінгів російських активів, що знаходяться у Британії, та передачі їх Україні ще не визначений.

Помер зірка фільму "Хатіко", який став громадянином Росії під час війни в Україні 5 декабря 2025

Помер зірка фільму "Хатіко", який став громадянином Росії під час війни в Україні та шукав собі дружину на "Давай одружимось" Йому було 75 років

СБУ затримала агента ФСБ, який намагався підірвати авто з українськими воїнами у Миколаєві 5 декабря 2025

СБУ затримала агента ФСБ, який намагався підірвати авто з українськими воїнами у Миколаєві. Фото Чоловіку загрожує 12 років тюрми

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше