У Києві засудили рецидивіста, який із СІЗО "збирав" гроші на допомогу ЗСУ

2 сентября 2023

У Києві суд визнав винним у шахрайстві раніше судимого чоловіка, який ошукав понад 30 громадян. Перебуваючи у СІЗО, зловмисник протягом серпня-листопада 2022 року "збирав" гроші на допомогу Збройним силам України.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. Обвинувачуваного засуджено до 6 років 2 місяців позбавлення волі.

За словами правоохоронців, зловмисник відбував покарання у Київському СІЗО за вчинення майнових злочинів упродовж серпня-листопада 2022 року. Перебуваючи в камері, він зумів отримати мобільний телефон та сім-картку – за їх допомогою він створив акаунт в соціальній мережі.

"Під виглядом волонтера чоловік розмітив оголошення про збір грошових коштів начебто на потреби Збройних сил України, вказавши номери банківських карток, якими він користувався до моменту його поміщення до слідчого ізолятора. Отримані від благодійників грошові кошти зловмисник не перераховував на потреби ЗСУ, а привласнював. У такий спосіб він ошукав понад 30 громадян", – уточнили в прокуратурі.

Шевченківський райсуд Києва визнав чоловіка винним в шахрайстві та засудив його до 6 років 2 місяців позбавлення волі. Наразі він відбуває покарання у виправній колонії в Черкаської області.

Як повідомляв OBOZREVATEL, правоохоронці Києва затримали жінку, яка може бути причетна до шахрайства. Зловмисниця заявила киянці, що вона "знахарка", та під приводом нетрадиційного методу лікування виманила у пенсіонерки 1450 євро та 5000 гривень.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

КТ головы: особенности метода и его назначение 6 ноября 2024

КТ головы — это высокоточная методика исследования, которая позволяет получить детальные изображения структуры головного мозга, костей черепа, сосудов и мягких тканей

Проти яких хвороб потрібно терміново розробляти вакцини: ВООЗ опублікувала список 6 ноября 2024

До списку увійшли ВІЛ, малярія та туберкульоз.

Чому ми прокидаємся о третій годині ночі: пояснення та поради психолога 6 ноября 2024

Важливо розуміти, що нічні пробудження – це природна частина циклу сну, і не варто додатково стресувати через них.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Хороший роддом 5.0
Хороший роддом

Отзывов: 1

Обережно шахраї 0.1
Обережно шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше