У Києві затримали чоловіка, який протягом шести років розбещував власну дитину

7 сентября 2023

У Києві затримали чоловіка, якого підозрюють, у розбещенні власної дитини. Починаючі з 2014 року він вчиняв розпусні дії щодо дівчинки.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

"За даними слідства, починаючи з 2014 року і упродовж шести років чоловік вчиняв насильницькі дії сексуального характеру відносно своєї доньки, якій на той час було п’ять років. Подружжя розлучилось і дівчинка проживала з мамою. При цьому батько часто забирав її до себе на деякий час. Лише у чотирнадцятирічному віці дитина наважилась розповісти про це дорослим", – розповіли в пресслужбі.

Зловмиснику, 39-річному уродженцю Миколаївщини, повідомили про підозру за трьома статтями кримінального кодексу, зокрема за фактом розбещення неповнолітньої. Чоловіку вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вчиненні дій сексуального характеру щодо дитини. Зловмисник у туалеті на території парку силоміць заштовхав 12-річного хлопчика у кабінку та намагався зґвалтувати.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві судитимуть чоловіка, якого обвинувачують у зґвалтуванні 12-річної дівчинки. Він запросив дитину на побачення, змусив вжити наркотик та вчинив щодо неї сексуальне насильство.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Я не така, я берегинька!": Ірена Карпа підняла тему хейту від жінок і запропонувала піти у дупу 1 мая 2026

45-річна артистка відреагувала на хейтерський коментар щодо своїх грудей та вульгарності. Що вона відповіла

Майже 3900 доларів і вага, як у MacBook Pro: доля складаного iPad Ultra опинилася під питанням 1 мая 2026

Майже 3900 доларів і вага, як у MacBook Pro: доля складаного iPad Ultra опинилася під питанням

У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував 1 мая 2026

У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше