15 декабря 2022

У Києві затримали чоловіка, якого підозрюють в зґвалтуванні 22-річної жінки. Потерпілою виявилась похресниця зловмисника.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення про те, що до лікарів звернулася 22-річна жінка з попереднім діагнозом перелом кісток та забій м’яких тканин носа. Дівчина розповіла, що у квартирі на вулиці Лісківській її зґвалтував хрещений батько.
"Ми з’ясували, що потерпіла прийшла у гості до свого хрещеного батька, де вони розпивали спиртні напої. У подальшому чоловік почав чіплятися до похресниці, декілька разів вдарив та зґвалтував її", – розповіли в поліції.

Зловмисника, раніше не судимого місцевого мешканця, 1969 року народження, затримали. Під час обшуків у нього виявили помпову рушницю, пістолет Форт-17Р та більше 100 набоїв до них. За фактом зґвалтування відкрито кримінальне провадження, а киянину повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Солом’янському районі Києва затримали чоловіка, якого підозрюють у розбещенні та зґвалтуванні малолітньої дитини. Зловмисник протягом кількох років вчиняв щодо 8-річної дівчинки дії сексуального характеру та схиляв її до вступу у статевий зв’язок.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Житло в Рівному: огляд районів міста для життя та інвестицій 2 февраля 2026
Центральна частина Рівного є найбільш розвиненою з погляду бізнес-інфраструктури, сервісів та транспортної доступності
Путін заявив про збільшення постачань зброї до Африки 2 февраля 2026
Міжнародна статистика свідчить, що експорт російської зброї різко скоротився після початку повномасштабної війни проти України.
Вдова одіозного Табачника заступилася за Іво Бобула, який вихваляє Януковича 2 февраля 2026
Вдова одіозного Табачника заступилася за Іво Бобула, який вихваляє Януковича: стояли в черзі, щоб поцілувати в дупу Причиною скандалу стало нещодавнє російськомовне інтерв'ю Іво Бобула