У Києві затримали директора громадської організації: допомагав громадянам РФ легалізуватись за кордоном

13 апреля 2023

У Києві правоохоронці затримали директора громадської організації, який допомагав громадянам РФ легалізуватися за кордоном. Для цього він продавав їм підроблені документи, вартість яких становила до 3 тисяч доларів США.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавленні волі.

За словами правоохоронців, директор громадської організації 1968 року народження виготовляв для громадян РФ та мешканців тимчасово окупованих регіонів України підроблені документи.

"Він пропонував клієнтам "допомогу" з виїздом за кордон та подальшим працевлаштуванням в іноземних медичних закладах. Серед його послуг були: видача міжнародних сертифікатів доброчесності, довідки про набутий досвід, рекомендовані листи та сертифікати про успішне закінчення навчальних курсів. Проте насправді документи були підроблені та не мали ніякої юридичної сили", – розповіли в поліції.


За свої "послуги" зловмисник отримував до 3 тисяч доларів США залежно від кількості необхідних документів. А саме – від посвідки на підтвердження медичної практики до "повного пакету" з міжнародними зразками. У місяць така "діяльність" приносила йому дохід до 100 тисяч доларів США.

Під час обшуків у киянина знайшли та вилучили підроблені документи, печатки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнову бухгалтерію, пристрої для виготовлення відтиску печаток та інше. Чоловіку повідомили про підозру, зокрема, за фактами шахрайства та підроблення офіційних документів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві затримали "працівника" фейкового обмінника. Зловмисник отримав від потерпілого понад мільйон гривень у валюті та втік з грошима через вікно.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

26-річна співачка відповіла на закиди щодо свого роману з ексчоловіком Ніколь Кідман 20 января 2026

Кіт Урбан і Ніколь Кідман були одружені 19 років

Залізнична аварія в Іспанії: число загиблих зросло майже до 40 осіб 20 января 2026

Причина катастрофи поки що невідома; іспанський уряд назвав подію "вкрай дивною", адже ділянку ремонтували в травні 2025 року.

Apple готує дебют ноутбуків з тач-дисплеєм і новим дизайном 20 января 2026

Apple готує дебют ноутбуків з тач-дисплеєм і новим дизайном

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ExportParts 4.8
ExportParts

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше