У Києві затримали групу наркоторговців: щомісяця "бізнес" приносив близько пів мільйона прибутку

14 ноября 2023

У Києві правоохоронці викрили групу зловмисників, які займались продажем наркотиків. Незаконний бізнес щомісяця приносим їм близько 500 тисяч гривень доходу.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції та в пресслужбі Київської міської прокуратури. Підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Так, правоохоронці викрили чотирьох спільників, які займалися збутом наркотиків, "заробляючи" на злочинній діяльності близько півмільйона гривень щомісяця. Зловмисниками виявились уродженці Києва та Полтавської області, 1980, 1984, 1988 та 2003 років народження. Їх затримали одразу після збуту чергової партії канабісу на суму 74 тисячі гривень.



"Ми з’ясували, що четверо знайомих налагодили збут канабісу з Полтавської області до столиці через поштові відправлення. Відтак, двоє зловмисників займались переробкою і фасуванням наркотичних засобів на території приватного господарства на Полтавщині та відправляли посилки в Київ, а двоє інших фігурантів здійснювали безпосередній збут оптових партій канабісу на території столиці. Щомісячний дохід від заняття наркобізнесом приносив порушникам близько 500 тисяч гривень на місяць", – розповіли в поліції.

Під час обшуків правоохоронці знайшли близько трьох кілограмів марихуани, 15 кілограмів зрізаних рослин конопель, 50 суцвіть конопель, техніку та інше. Орієнтовна вартість вилучених заборонений речовин складає близько 1 млн грн. Крім цього, під час обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів 36 500 гривень, 1 600 доларів США та 730 Євро.


Зловмисника повідомили про підозру у збуті наркотиків – відносно трьох підозрюваних обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, одному підозрюваному у виді домашнього арешту.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали раніше судимих чоловіка та його матір-пенсіонерку, який займались збутом психотропів. Родичі продавали місцевим мешканцям заборонені речовини з рук в руки.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп - супермен: Білий дім опублікував новий допис 12 июля 2025

Якраз 11 липня фільм від кіностудії DC Studios про Супермена вийде у кінопрокат у Північній Америці.

У ISW назвали мету Кремля у дипломатії зі США 11 июля 2025

Москва намагається змусити Вашингтон призупинити свої дипломатичні зусилля щодо припинення війни в Україні в обмін на розвиток двосторонніх відносин між США та Росією та економічних можливостей.

Кароль запрем'єрила перший у своїй кар'єрі максі-сингл під назвою "ЛПЛ" 11 июля 2025

Співачка Тіна Кароль запрем'єрила перший у своїй кар'єрі максі-сингл під назвою "ЛПЛ".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Найркащі хот-доги 4.0
Найркащі хот-доги

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше