29 сентября 2023
У Києві правоохоронці затримали раніше судимого чоловіка, який жорстоко вбив співмешканку. Вночі, коли жінка спала, п’яний зловмисник вдарив її ножем в голову, а потім пограбував та втік.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до п'ятнадцяти років позбавлення волі або довічне (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення про те, що на вулиці Рогозівській у Дніпровському районі столиці з квартири на 11 поверсі дитина кричить, що вбито її матір. На місці події слідчі виявили тіло 34-річної жінки із ножем у голові.
"Як стало відомо, жінка разом з донькою орендувала дане помешкання. Кілька місяців тому у торговому центрі вона познайомилася з чоловіком, який працював охоронцем, а потерпіла була керуючою в одному із магазинів. Згодом вони почали зустрічатися та проживати разом. Напередодні трагічної події зловмисник вживав алкоголь та, ймовірно, наркотичні речовини. Вночі, коли жінка спала, співмешканець вдарив її ножем у голову, при цьому зачинив 13-річну дівчинку у сусідній кімнаті", – розповіли в пресслужбі.
Після вбивства зловмисник забрав з квартири всі гроші, мобільні телефони, смарт-годинники, банківські картки та втік. Зранку, коли доньці вдалось вийти з кімнати, матір була вже мертва. Через те, що телефону у дитини не було, вона кричала з вікна та кликала людей на допомогу.
Правоохоронці за кілька годин чоловіка, який може бути причетним до жорстокого вбивства, затримали на річці Десенка – ним виявився 33-річний уродженець Луганщини. Раніше він був судимий за умисне вбивство, яке скоїв у віці 15-ти років та відбув тринадцять років за ґратами. За фактом умисного вбивства, вчиненого з корисливих мотивів, відкрито кримінальне провадження.
Як повідомляв OBOZREVATEL, правоохоронці Київської області затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві жінки. Зловмисник під час сварки побив, а потім задушив мешканку Вишгорода, вивіз її тіло та закопав поблизу Київського водосховища – три роки потерпіла вважалась безвісти зниклою.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Колумбійський гурт потролив росіянок у чат-рулетці та довів їх до істерики 20 августа 2025
Просили "Я русский", а отримали "Батько наш – Бандера": колумбійський гурт потролив росіянок у чат-рулетці та довів їх до істерики Вони вдавалися до образ і лайливих висловів на адресу України
КНР стрімко нарощує ядерні сили на тлі планів щодо Тайваню - ЗМІ 20 августа 2025
Китай уже накопичив близько 600 боєголовок і будує понад 350 нових ракетних шахт та бази для мобільних пускових установок.
Популярне VPN-розширення для Chrome викрили у створенні скріншотів всіх сайтів та відправці їх невідомо куди 20 августа 2025
Популярне VPN-розширення для Chrome викрили у створенні скріншотів всіх сайтів та відправці їх невідомо куди