У Києві затримали рецидивістку, яка ховала 12 кг наркотиків у автомобільній шині

7 ноября 2023

У Києві правоохоронці затримали раніше судиму жінку, яка може бути причетна до збуту наркотиків. Вона ховала у автомобільній шині 12 кілограмів заборонених речовин.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмисниці загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як розповіли правоохоронці, під час відпрацювання у Дарницькому районі Києва на вулиці Трускавецькій вони помітили автомобіль, який зупинився у лісопарковій зоні в безлюдному місці. Водійка машини дістала з багажного відділення запасне колесо та залишила на землі. Замість нього жінка поклала до багажника іншу автомобільну покришку та почала рух, але поліцейські її зупинили.


"Під час огляду транспортного засобу поліцейські виявили 11 поліетиленових пакунків, захованих у покришці. Ще один пакунок був у жінки в сумці. Під час спілкування з нею з’ясувалось, що в згортках знаходиться психотропна речовина вагою близько одного кілограма кожний. Поліцейські вилучили пакунки та попередньо встановили, що жінка є наркокур'єром. Підозрювана отримала оптову партію "товару" для подальшого дрібного збуту в столиці. Висновок хімічної експертизи показав, що вилучене є психотропною речовиною – солі Альфа-PVP", – розповіли в пресслужбі.

Зловмисницею виявилась 38-річна місцева мешканка, яка цього року вже була засуджена за збут наркотиків та звільнена від покарання, але з випробуваним строком. Як зазначили у пресслужбі Київської міської прокуратури, за фактом збуту наркотиків відкрито кримінальне провадження, а зловмисниці повідомили про підозру.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці затримали іноземця, який займався продажем кокаїну. "Товар" зловмисник отримував із-за кордону в посилках, які йому відправляли родичі.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Прем'єр Бельгії зробив заяву про ідею "швидкого" вступу України до ЄС 24 апреля 2026

Європейський союз повинен й надалі дотримуватися в питанні членства підходу "за заслуги", вважає Барт Де Вевер.

Зять Орбана підзаробив на поразці свого тестя на виборах - ЗМІ 24 апреля 2026

Компанія Equilor Asset Management, що належить Іштвану Тіборцу, зробила ставку на перемогу опонента Орбана Петера Мадяра.

Фінляндія розглядає питання дозволу на ввезення ядерної зброї 24 апреля 2026

Пропозиція спрямована на забезпечення безпеки Фінляндії в непередбачуваній обстановці, заявили в Міноборони.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше