6 ноября 2023

У Бучі Київської області в суботу, 4 листопада, потяг збив 15-річну дівчинку. На жаль, від отриманих травм дитина загинула на місці.
Про це OBOZ.UA стало відомо з власних джерела. Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці.

"Подія сталась в Бучі, 4 листопада. Попередньо було встановлено, що в водій потяга побачив на колії дівчинку. Від подав звукові сигнали та застосував екстрене гальмування, проте, на жаль, збив 15-річну. Від отриманих травм вона загинула на місці", – розповів наш співрозмовник.
ФОТО 18+

Нагадаємо, у Фастові Київської області електропоїзд збив чоловіка. На жаль, постраждалий від отриманих травм помер у реанімаційному відділені лікарні. У Бучі ввечері п’ятниці, 15 вересня, потяг збив на смерть 17-річну дівчину. Обставини нещасного випадку з’ясовують правоохоронці.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Бучі Київської області потяг збив 21-річну дівчину. За попередньою інформацією, вона була в навушниках.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Рубіо: Війна з Іраном перебуває на "фінішній прямій" 2 апреля 2026
Вашингтону після завершення цих бойових дій доведеться переглянути свої відносини з НАТО, заявив держсекретар США.
Через війну на Близькому Сході ЄС втратив 14 млрд євро - єврокомісар 1 апреля 2026
З початку війни на Близькому Сході ціни на газ у Євросоюзі зросли приблизно на 70%, а на нафту -на 60%.
Нетаньягу заявив про секретні альянси проти Ірану 1 апреля 2026
Глава ізраїльського уряду висловив упевненість, що іранський режим буде скоро повалено.