У Китаї лавина заблокувала виїзд із автотунелю - десятки загиблих

23 января 2023

У Китаї на шосе Тибету зійшла лавина, яка заблокувала автомобільний тунель. В результаті кількість загиблих становить щонайменше 28 осіб, повідомляє ВВС.
 
“Рятувальна операція з пошуку людей, що потрапили під лавину на тибетському шосе, завершилася. Кількість загиблих становить щонайменше 28 осіб”, - йдеться у повідомленні.
Місцеві рятувальники заявили, що лавину спровокував сильний вітер. Невідомо, скільки людей досі вважаються зниклими безвісти.
 

Однак було виявлено 53 людей, які вижили, п'ятеро з яких отримали серйозні поранення.
Сходження лавини відбулося у вівторок, 17 січня, увечері в районі міста Ньінгчі. Першого дня повідомлялося про вісім загиблих.
 
Нагадаємо, наприкінці минулого року близько десяти шанувальників зимових видів спорту було поховано під лавиною в австрійському гірськолижному районі Лех/Цурс.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Росії заявили про атаку понад 150 БпЛА літакового типу 29 марта 2026

Сили ППО РФ буцімто "збили" 155 українських безпілотників літакового типу над 16 областями та окупованим Кримом.

США знищили третину ракетних запасів Ірану - ЗМІ 28 марта 2026

Тегеран все ж зберігає значний запас озброєння, і частину пошкоджених або захованих ракет можна відновити після закінчення бойових дій.

Будуєте? Сучасне обладнання від Пік Кампані вам на допомогу! 28 марта 2026

Сучасне будівництво вже давно вийшло за межі ручної праці та базових інструментів. Успішна реалізація будь-якого проекту – від приватного будинку до масштабного інфраструктурного об’єкта безпосередньо залежить від рівня технічного оснащення

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Окко 0.4
Окко

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше