1 июля 2023
Шестеро людей загинули і дев’ять отримали травми внаслідок викликаного тривалими зливами падіння ґрунту й каміння на проїжджаючий дорогою автобус. Випадок стався на південному заході Китаю поблизу міста Чунцин. Про це повідомляє Xinhua.
Зазначається, що автобус, що перевозив 19 пасажирів, проїжджав дорогою попід пагорбом, коли його накрила маса ґрунту й каміння, яка раптово відірвалася від схилу й посунулася вниз.
Рятувальна операція завершилася, правоохоронці розслідують інцидент і досліджують потенційні небезпеки, аби запобігти подібним трагедіям.
Як відомо, на півдні Китаю тривають майже безперервні сильні дощі, через які зросла загроза повеней у місцевих річках та сходжень ґрунту.
Нагадаємо, у ПАР шість людей загинули у ДТП з маршруткою, а в ДТП у Південній Кореї постраждали понад 80 людей.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
5 інгредієнтів за 10 хвилин: Нікітюк поділилася рецептом запіканки без цукру 1 мая 2026
Телеведуча Леся Нікітюк поділилася рецептом швикдої і корисної страви без цукру з лохиною та бананом
Вчені знайшли перспективні матеріали для електроніки та батарей, просто перериваючи відомі процеси 1 мая 2026
Дослідники з Університету Уоріка та Університету Бірмінгема по-новому поглянули на добре відомі реакції з синтезу тих чи інших матеріалів. Вони припустили, що якщо реакції перервати до отримання відомого результату, то може вийти матеріал з раніше невідомими властивостями, і не виключено, що ці властивості виявляться унікальними та затребуваними промисловістю. Вони не помилилися — це спрацювало.
У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував 1 мая 2026
У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі