Кожен п'ятий міський житель у Китаї втратив роботу. Сильний стрес переживає малий та середній бізнес КНР. Головними причинами занепаду стали - ковідна ізоляція цілих міст та суворість карантинних заходів. Про це у неділю, 11 грудня, пише The Guardian.
Китайські економісти зазначають, що тривожні прогнози виникли ще на початку жорстких карантинних обмежень, проте зараз країна зіткнулася з наслідками боротьби з коронавірусом.
"Китай був двигуном регіонального зростання з минулого століття. Однак цього року, за прогнозами, вперше з 1990 року він відстане від своїх сусідів, що матиме катастрофічні наслідки для його населення", - пише видання з посиланням на експертів.
Послаблення антиковидних обмежень у Китаї, на яке погодився піти уряд КНР, вітала директор-розпорядник МВФ Крістіна Георгієва, яка зазначила, що ці кроки зможуть "підняти регіональну економіку".
"Це може бути дуже корисним для китайського народу та економіки, а також добре для Азії та світової економіки", - сказала Георгієва після саміту у східному китайському місті Хуаншань.
Насправді інші країни, які на початку пандемії дотримувалися політики нульової боротьби з COVID-19 - від Австралії до Південної Кореї, знову стали відкритими, зазначає видання, оскільки вакцини та противірусні методи лікування все більш доступні та вдосконалені.
У свою чергу, у Twitter президента США Джо Байдена сказано, що темпи зростання американської економіки у 2022 році можуть уперше перевищити динаміку економіки Китаю.
"Такого не було з 1976 року", - наголосив Байден.
Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України залучає безробітних до суспільно корисних робіт. За свою роботу вони одержуватимуть платню.
Нагадаємо, з початку війни статус безробітного набули 404 тисячі українців.
korrespondent.net
Хочешь узнать больше - читай отзывы