У КНДР заявляють, що їхній супутник-шпигун сфотографував військові бази США

27 ноября 2023

У Північній Кореї заявили, що нещодавно запущений супутник-шпигун сфотографував "основні цільові регіони", включаючи столицю Південної Кореї Сеул і міста, де розташовані військові бази США, передає Reuters.

Зазначається, що фотографії були зроблені під час проходження супутника над півостровом у п'ятницю вранці.

Лідер КНДР Кім Чен Ин ознайомився з фотознімками під час візиту у п’ятницю до центру управління Національного управління аерокосмічних технологій (NATA) у Пхеньяні. У суботу він ще раз відвідав центр управління, щоб вивчити свіжі фотографії, зроблені вранці з різних регіонів Південної Кореї.

Державні ЗМІ КНДР заявляють, що на одній з фотографій видно американський авіаносець Карл Вінсон, який у вівторок прибув до порту південнокорейського міста Пусан.

Кім нібито оглянув фотографії американської військово-морської станції Перл-Харбор і бази ВПС США Хікам, зняті під час проходження супутника над Гаваями вранці в суботу. Стверджується також, що він бачив фото американських військових об'єктів на острові Гуам.

Нагадаємо, 22 листопада КНДР повідомила про успішний запуск балістичної ракети із супутником-шпигуном на борту. Керівники зовнішньополітичних відомств країн Великої сімки (G7) засудили дії Пхеньяна.

Росія допомогла КНДР запустити супутник-шпигун - розвідка

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Шарліз Терон показалась в чоловічому костюмі на голе тіло на кінопрем'єрі. Фото 23 апреля 2026

50-річна американська акторка Шарліз Терон вигуляла звабний лук з жакетом на голе тіло та плісованим коміром на власну кінопрем'єру у Нью-Йорку

Пропагував ідею відновлення СРСР: у Києві судитимуть учасника "Оргкомітету УССР" 23 апреля 2026

Пропагував ідею відновлення СРСР: у Києві судитимуть учасника "Оргкомітету УССР". Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі

Білик у лазні наробила атмосферних фото 23 апреля 2026

56-річна Білик зазнімкувалася під час релаксу в лазні у Східниці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше