У Конго в'язні-втікачі зґвалтували і спалили живцем понад 160 жінок

7 февраля 2025

У Демократичній Республіці Конго чоловіки, які втекли з в’язниці Мунзензе в місті Гома, зґвалтували понад 100 жінок-ув’язнених, а потім спалили їх живцем. Про це пише BBC з посиланням на звіт Організації Об'єднаних Націй.
 
Трагедія сталася 27 січня, коли бойовики повстанського угрупування М23 почали захоплювати місто Гома.
 
Зґвалтування з боку чоловіків-ув'язнених зазнали від 165 до 167 жінок. Більшість із них загинули у полум'ї, коли втікачі підпалили в'язницю.

"Трапилась велика втеча з в'язниці, в якій брали участь 4000 в'язнів. У тій в'язниці також було кілька сотень жінок. Їх усіх зґвалтували, а потім підпалили жіноче крило. Усі вони всі загинули", – розповіла заступниця очільника миротворчої місії ООН у Гомі Вівіан ван де Перре.

Нагадаємо, раніше Україна засудила агресію бойовиків M23 у Демократичній Республіці Конго, висловила підтримку суверенітету ДРК та закликала до припинення бойових дій і стабілізації безпекової ситуації.

У грудні 2024 року у Демократичній Республіці Конго майже 80 людей померли від невідомої хвороби.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Швеції ексконсультанта армії підозрюють у шпигунстві на Росію 11 января 2026

Слідство вважає, що підозрюваний перебував у руках російської розвідки. А з 2018 по 2022 рік працював консультантом в армії Швеції.

Родина Жізель Бюндхен стурбована через її таємне одруження з інструктором із джиу-джитсу 11 января 2026

Родина 45-річної бразильської моделі Жізель Бюндхен стурбована її таємним одруженням із батьком її молодшої дитини та інструктором з джиу-джитсу Жоакимом Валенте. Близькі переконані, що Жізель не підійшла до шлюбу з достатньо сильною захисною стратегією.

У РФ рекордно обвалився видобуток нафти - ЗМІ 11 января 2026

У грудні Росія видобувала в середньому 9,326 мільйона барелів сирої нафти на добу. Це на 100 тисяч барелів менше за листопадові показники.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше