У Кремлі підвели підсумки президентства Байдена

2 сентября 2024

США протягом кількох десятиліть чинили тиск на Росію, але коли адміністрацію Білого дому очолив Джо Байден, чаша терпіння Москви "переповнилася". Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков у програмі Москва. Кремль. Путін в неділю, 1 вересня.

"Кумулятивний ефект від кроків Сполучених Штатів з нехтування інтересів нашої країни – він перевищив допустимі розміри", – поскаржився він.

На думку Пєскова, зараз відносини Москви та Вашингтона знаходяться на "точці надриву", яка "невблаганно" і щорічно наближалася і нарешті "переповнила чашу терпіння Росії".

"Це фактично кілька десятиліть, коли Сполучені Штати послідовно наступали на наші інтереси, послідовно чинили тиск на Росію, обмовляючись за Фрейдом: "перезавантаження" – "перевантаження". І саме період президентства пана Байдена – він і став кульмінацією всіх цих процесів з точки зору двосторонніх стосунків", – заявив Пєсков.

Він констатував, стосунки між Росією і США на історично низькому рівні і "перспектив для виходу на траєкторію зростання поки ніяких".

"Сполучені Штати, незважаючи на багато заяв про зворотне, безпосередньо залучені до конфлікту навколо України, вони демонструють тенденцію до збільшення ступеня залучення до цього конфлікту", – сказав речник Кремля і додав, що "це нічим не прикрита ворожа позиція щодо нашої країни".

Раніше Пєсков заявив, що Росія готова до діалогу зі США, але з усього спектру існуючих питань, включаючи війну в Україні. На його думку, накопичилося "багато проблем", пов'язаних із глобальною архітектурою безпеки.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сумська з Борисюком наробили романтичних кадрів під київськими магноліями 16 апреля 2026

Акторське подружжя з двома песиками прогулялося ботанічним садом у столиці та помилувалося магноліями

Було повторне влучання: у Києві під час російського обстрілу постраждали медики швидкої 16 апреля 2026

Було повторне влучання: у Києві під час російського обстрілу постраждали медики швидкої. Фото Ворог цілеспрямовано б'є по медикам

Незвичайний патент Seres: унітаз, який з’являється в автомобілі за потреби 16 апреля 2026

Незвичайний патент Seres: унітаз, який з’являється за потреби

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 5.0
Отзыв

Отзывов: 1

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше