У Кремлі заявили про розмову Путіна і Карлсона "не під запис"

13 февраля 2024

Президент Росії Володимир Путін та американський журналіст Такер Карлсон мали розмову "на ногах" після закінчення інтерв'ю. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у вівторок, 13 лютого.

"У них справді була коротка розмова вже після закінчення інтерв'ю на ногах, вона була недовгою", – сказав він у відповідь на прохання журналістів підтвердити, чи була розмова не під запис.

Напередодні Такер Карлсон заявив, що спілкувався з Путіним не під запис після інтерв'ю, але змісту розмови не розкрив. При цьому він заявив, що, на його думку, президент РФ готовий піти "на серйозний компроміс щодо України", – у тому контексті, що "це і називається дипломатією".

Нагадаємо, минулого тижня Путін дав велике інтерв'ю Карлсону, в якому у відповідь на запитання американського блогера про причини війни проти України нескінченно розсмоктував псевдоісторичні теми з масою підтасувань фактів та просто брехні. В один із моментів диктатор договорився до того, що виправдав напад Гітлера на Польщу (у Росії, як і в Україні, виправдання нацизму – кримінальний злочин).

На Заході відреагували на путінські штампи в інтерв'ю, назвавши їх маніпуляцією, параноєю та пропагандою.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Шахраї з використанням штучного інтелекту заробляють до 4,5 разів більше, ніж звичайні, як повідомили в Інтерполі 18 марта 2026

Як і багато винаходів людства, так званий штучний інтелект поставлений на службу не лише добропорядним громадянам, але й шахраям. Останні за допомогою ШІ отримують прибуток у 4,5 рази вищий, ніж при використанні класичних прийомів обману своїх жертв, підрахували представники Інтерполу.

Росіяни забирають лише голови, лишаючи тіла на полі бою - перехоплення ГУР 17 марта 2026

Російські командири наказують своїм підлеглим під час евакуації тіл загиблих співслужбовців із поля бою обмежувитися їх головами і документами.

41-річна Тіна Кароль зблизька показала своє обличчя без макіяжу та вразила мережу натуральною красою 17 марта 2026

41-річна Тіна Кароль зблизька показала своє обличчя без макіяжу та вразила мережу натуральною красою. Фото Співачка похизувалася "свіжою" зовнішністю

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Чиньба Олег 5.0
Чиньба Олег

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше