У Криму спалили квартиру українського співака Іво Бобула - житло згоріло повністю

14 декабря 2023

Український народний артист Іво Бобул мав квартиру в тимчасово окупованому росіянами Криму. Він часто туди приїздив на відпочинок. Нині її там вже немає.

Про свій біль Іво Бобул розповів у інтерв'ю Славі Дьоміну. Квартиру спалили росіяни вже після їхнього вторгнення в український Крим у 2014 році.

"Будинок [швидше за все, він має на увазі ЖК. – Ред.] був у Ялті й він згорів. ...Я туди їздив відпочивати. А вже коли війна сталася, хлопці показали відео, як він горить", – розповів артист.

Також він підтвердив, що, за офіційним законодавством Криму, квартира досі лишається власністю Іво Бобула.

Раніше OBOZ.UA писав, що Іво Бобул досі не може вибачити спортсмену Василю Вірастюку через насміхання з іменного номера артиста в одному з чернівецьких готелів. Хоча він сказав, що може простити йому тільки у випадку, якщо той особисто звернеться з таким бажанням.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Білоножко зізналася, чи готова до появи в своєму житті нового чоловіка 13 октября 2025

Співачка Світлана Білоножко, чий чоловік, співак Віталій Білоножко помер у січні 2024-го року, розказала, чи допускає вона можливість нових стосунків.

Трамп: Путіну буде погано, якщо не завершить війну 13 октября 2025

Глава Білого дому заявив, що українці дуже добре воюють, а росіянам краще завершити війну.

У Києві група підлітків побила пасажира просто на пероні станції метро 13 октября 2025

У Києві група підлітків побила пасажира просто на пероні станції метро. Подробиці справи та відео За цим фактом розпочато досудове розслідування

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Юрочко  
Юрочко

Отзывов: 1

Мед-сервіс ТОВ 4.0
Мед-сервіс ТОВ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше