У Курській області РФ збили британський дрон

1 июня 2023

Росіяни заявили, що нібито збили дрон британського виробництва у прикордонній з Україною Курській області. Про це 31 травня повідомляє російський Telegram-канал SHOT.
 
Зазначається, що російські прикордонники нібито збили безпілотник Malloy Aeronautics T150.
 
"Цей БПЛА вперше залетів до прикордонного регіону Росії. Раніше його використовували лише на передовій", - йдеться у повідомленні.
 
При цьому Telegram-канал запевняє, що на безпілотнику нібито була прикріплена міна, а на корпусі встановлений "ретранслятор для керування у разі втрати основного каналу зв'язку".


Нагадаємо, 30 травня Москва і Підмосков'я зазнали атаки безпілотників. Кілька будівель отримали незначні пошкодження, було поранено двох цивільних. 

Вночі 31 травня у Краснодарському краю РФ після удару БПЛА виникла масштабна пожежа на Афіпському НПЗ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Нобелівському комітеті прокоментували передачу премії Трампу 17 января 2026

Жодні дії з фізичними атрибутами премії не змінюють статусу нагородженого. Премія миру назавжди залишається пов’язаною з тим, хто її отримав.

У Києві дозволили цілодобову роботу таксі 17 января 2026

У Києві дозволили цілодобову роботу таксі

У Данії назвали головну військову загрозу і це не США 17 января 2026

Арктичне командування Данії запросило Штати приєднатися до військових навчань у Гренландії, які будуть зосереджені на протидії РФ.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medion Group 3.0
Medion Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше