15 января 2026

У Деснянському районі Києва трагічно загинула ціла родина – 30-річна жінка, її 61-річна мати й 63-річний батько. Причиною їхньої смерті стало отруєння чадним газом через роботу генератора у квартирі.
Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Києві. Днями до правоохоронців надійшло повідомлення про зникнення місцевої мешканки. Під час розшукових заходів з’ясувалося, що киянка поїхала у гості до своїх батьків та залишилась у них на ніч.
Поліцейські прибули за адресою та виявили у квартирі на Лісовому масиві тіло зниклої жінки, її матері та батька без ознак життя. У помешканні працював генератор, живлення до якого надходило від газового балона.

Було встановлено, що напередодні кияни увімкнули генератор на балконі та лягли спати. При цьому двері на балкон були відчинені та вели до кімнати. Результати судово-медичної експертизи підтвердили, що причиною смерті родини стало отруєння чадним газом.


"Правоохоронці наголошують: чадний газ немає запаху та кольору, але надзвичайно небезпечний – отруєння може статися за лічені хвилини. Генератори та паливо можна використовувати тільки на відкритому повітрі!" – нагадали українцям у поліції.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Броварах Київської області одна людина загинула, іншу було невідкладно ушпиталено через отруєння чадним газом унаслідок роботи генератора. Інцидент стався через неправильне поводження з апаратом у момент експлуатації.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Винищувачі США та Китаю провели коротке протистояння над Жовтим морем - ЗМІ 21 февраля 2026
Дислоковані у Південній Кореї бойові літаки США вступили у протистояння з китайськими винищувачі на тлі американських навчань.
MIRAGE: як підняти середній чек у бюджетному сегменті 21 февраля 2026
Як зробити Mirage прибутковим: логічна матриця, фокус на комплектах, сезонні хвилі, глибина складу й продаж через сервіс, а не ціну.
На Байкалі провалився під лід УАЗ із китайськими туристами - семеро загиблих 21 февраля 2026
УАЗ віз віз туристів на екскурсію до мису Три Брати, водій не помітив тріщини у льоду. Машина поринула під воду, вибратися змогли лише двоє пасажирів.