12 ноября 2023
Департамент міграції Литви наприкінці листопада почне обмін цифрових посвідок на проживання для українських біженців. Про це повідомляє LRT з посиланням на міграційний департамент.
Зазначається, що українські біженці, які мають цифрову посвідку на тимчасове проживання в Литві, видану на підставі тимчасового захисту, нещодавно отримали нагадування про те, що термін дії цих документів скоро закінчується.
За даними департаменту міграції, ці сповіщення формуються автоматично, і поки що українцям, які отримали їх, не потрібно записуватися на прийом до офісів обслуговування клієнтів.
Цифрова посвідка на тимчасове проживання, запроваджена в січні цього року, діє до 4 березня 2024 року. Але у зв'язку з рішенням ЄС продовжити тимчасовий захист для біженців ще щонайменше на один рік, департамент міграції планує розпочати її заміну наприкінці листопада.
Нові дозволи для українських біженців будуть дійсні до 4 березня 2025 року.
Нагадаємо, Швейцарія продовжує статус захисту для українців до березня 2025 року. Уряд Швейцарії також активізує зусилля щодо інтеграції якомога більшої кількості українських біженців у ринок праці.
Також повідомлялося, що у 2024 році Німеччина скоротить допомогу біженцям. Право на соцдопомогу шукачі притулку зможуть отримати тільки після трьох років отримання урізаної допомоги, а не через півтора, як зараз. А до цього федеральний центр виплачуватиме за кожного шукача притулку в Німеччині загальну суму в розмірі 7500 євро на рік.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ультратонкий iPhone 17 Air показали на відео 12 июля 2025
Ультратонкий iPhone 17 Air показали на відео
У Нідерландах росіянина засудили за передачу РФ технологій виробництва мікрочіпів 12 июля 2025
Він передав Росії файли, що містять інформацію про налаштування виробничих ліній для виготовлення мікрочіпів.
У ISW назвали мету Кремля у дипломатії зі США 11 июля 2025
Москва намагається змусити Вашингтон призупинити свої дипломатичні зусилля щодо припинення війни в Україні в обмін на розвиток двосторонніх відносин між США та Росією та економічних можливостей.