21 августа 2016
Українські військові отримали за знищену техніку противника і успішно виконані завдання в зоні АТО 135 млн грн преміальних.
Про це заявив заступник міністра оборони - керівник апарату Олександр Дублян.
"Нині винагороди за знищену техніку, успішно виконані завдання в складі підрозділів та участь в бойових діях отримали понад 30 тисяч військовослужбовців на загальну суму майже 135 млн грн", - наголосив він.
За словами Дубляна, Міноборони продовжує виплату грошових винагород учасникам АТО.
Окремо заступник Полторака зазначив, що сім'ям загиблих бійців АТО виплачено понад 1 млрд грн.
Нагадаємо, раніше Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО повідомила, що статус учасника бойових дій отримали майже 250 тис. учасників АТО. Найбільше зі статусом УБД - військовослужбовці ЗСУ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Смертельна пожежа в будинку "супермами": через рік після трагедії блогерка показала, як змінилася її оселя, де майже нічого не вціліло Нині там активно триває ремонт
Меган Маркл у 7-ий день народження сина поділилася його милими фото 7 мая 2026
Дружина принца Гаррі в 7 день народження їхнього сина Арчі поділилася зворушливими фото
Дрон влучив у будинок російського блогера Литвина, який фінансово підтримував окупантів 7 мая 2026
Дрон влучив у будинок російського блогера Литвина, який фінансово підтримував окупантів. Відео Блогер показав свій будинок і наслідки