Періс Хілтон насмішила спробою фотосесії з 1-річним сином

2 июля 2024

Відколи первісток американської реалітідіви та світської левиці Періс Хілтон, Фенікс навчився ходити, зірковій матусі стало складніше влаштовувати гламурні сімейні фотосесії.

Відео однієї такої спроби 43-річна Періс запостила у Instagram.

Коли мама хоче з тобою сфотографуватися, але в тебе інші плани

"POV: Я, відколи навчилася ходити", - підписала Хілтон.

Фенікс знайшов дещо цікавеньке

Нагадаємо, від свого чоловіка Картера Реума Періс також має донечку, 7-місячну Лондон. І її, і Фенікса, якому зараз майже півтора року, виносили для зірки сурогатні матері. Хілтон пояснювала, чому категорично не збирається народжувати сама.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Lenovo показала ноутбук із самоповоротним екраном 14 января 2026

Lenovo показала ноутбук із самоповоротним екраном

Скандал після смерті: на сторінці Степана Гіги послали на три літери вдову воїна та зробили неоднозначну заяву 14 января 2026

Скандал після смерті: на сторінці Степана Гіги послали на три літери вдову воїна та зробили неоднозначну заяву Вдова наголосила на знеціненні державних нагород і неповазі до родин загиблих захисників

Іванна Онуфрійчук зліпила першого сніговика разом із 1,5-річним сином 14 января 2026

Телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка з сім'єю мешкає у Лозанні, де сніг - велика рідкість, скористалася нагодою, що він вряди-годи випав. Вона зліпила сніговичка разом із сином, 1,5-річним Адамом.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Фіщенко Яків  
Фіщенко Яків

Отзывов: 1

Toyota ProAce Verso 4.9
Toyota ProAce Verso

Отзывов: 2

Medion Group 4.0
Medion Group

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше