15 апреля 2023
У 1970 році внаслідок сильного підйому рівня води у Дніпрі в Києві повністю затопило Гідропарк. Окрім того, на Русанівські сади місцеві мешканці були змушені плавати на човниках серед своїх будинків.
Архівне фото тих років було опубліковано у Telegram-каналі "Київ історичний". Можна роздивитися, як вирувала стихія 53 роки тому.
"Під час повені 1970 року було затоплено Труханів острів та Гідропарк. Вода стояла навіть у підземному переході під станцією метро. Її рівень сягнув 96,1 м. Постраждали села на лівому березі (зараз тут земснарядами "намито" Троєщину), зокрема Русанівські сади. Якби не Київське водосховище (збудоване у 1966 році), рівень води був би ще вищим", – ідеться в повідомленні.
На опублікованих фото можна побачити наслідки стихії, зокрема у Гідропарку та Русанівських садах.
Нагадаємо, Дарницька площа в Києві відома своїми постійними заторами у години пік. Але в середині XX століття на місці нинішньої автомобільної розв’язки існував пустир та було кілька дерев.
Як повідомляв OBOZREVATEL, наприкінці 1930-х років більшості нинішніх будівель Майдану Незалежності в Києві ще не існувало. У 1939 році невідомий фотоаматор зробив унікальний панорамний знімок цього місця з дуже рідкісного ракурсу.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Вони спонсорують війну": В Україні хочуть заблокувати російську музику - хто потрапить під удар найперше 25 июня 2025
"Вони спонсорують війну". В Україні хочуть заблокувати російську музику: хто потрапить під удар найперше Мова йде не про смаки – це питання національної безпеки
Відомі бренди відкликають павербанки після виявлених ризиків 25 июня 2025
Відомі бренди відкликають павербанки після виявлених ризиків
31-річна модель Анна Андрес, похизувалася фігурою на відпочинку в Італії 25 июня 2025
Мама двох дітей, 31-річна модель Анна Андрес, похизувалася фігурою в Італії.