18 января 2026
У Теленештському районі Молдови на березі озера в суботу, 17 січня, виявили безпілотник завдовжки близько 2,5 метра. Про це повідомило видання Newsmaker.
У Генеральному інспектораті поліції зазначили, що до правоохоронців звернувся мисливець, який знайшов дрон на березі озера біля села Нукарени.
Міністерство закордонних справ Республіки Молдова виступило з офіційною заявою після виявлення у Теленештському районі російського дрона типу Гербера.
Як повідомляє Point.md, у відомстві заявили, що подібні інциденти становлять пряму загрозу національній безпеці, та є порушенням суверенітету та територіальної цілісності країни.
"В умовах цих ризиків Республіка Молдова продовжить інвестувати у мир та безпеку, щоб забезпечити захист країни та безпеку своїх громадян", - зазначили у міністерстві.
Нагадаємо, російські дрони залітали в Молдову й наприкінці листопада 2025 року.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Штучний інтелект навчився формувати політичні погляди так само ефективно, як і людина, і це не викликає у людей жодних сумнівів 10 февраля 2026
Свіже дослідження в США показало, що більшості громадян байдуже авторство матеріалів з ряду питань державної політики. Люди в рівній мірі вірять аргументам і сприймають їх як з боку експерта-людини, так і з боку штучного інтелекту. Штучний інтелект точно так само може схиляти громадян змінювати їхню точку зору з важливих питань, як і людина. Але людина вже не може зрівнятися з «фабрикою тролів» на базі штучного інтелекту. Схоже, в політиці вона програла.
Audi визнає провал і готує A4 до нового життя 10 февраля 2026
Audi визнає провал і готує A4 до нового життя
Трамп вимагає від Канади "повної компенсації" за дозвіл відкрити міст 10 февраля 2026
Міст між Онтаріо та Мічиганом з 2018 року будувала канадська державна компанія. Тепер глава Білого дому вимагає "щонайменше половину цього активу".