У Молдові українка отримала вирок за спробу підкупу поліцейського

13 сентября 2024

У Молдові засудили українку за спробу підкупу поліцейського. Про це пише Newsmaker в четвер, 12 вересня.
 
Згідно з матеріалами справи, громадянка України намагалася підкупити правоохоронця, аби отримати "захист" для свого кол-центру - позбавити його від можливих перевірок з боку державних установ.
 
Суд Кишинева засудив українку до чотирьох років в'язниці з відтермінуванням виконання покарання на три роки. Жінку також зобов'язали виплатити штраф 200 тисяч леїв (450 тисяч гривень).

Нагадаємо, у Чехії суд відправив у в'язницю на 18 років 35-річного громадянина України, який підірвав петарду всередині дружини.

Сімом полякам оголосили вироки за вбивство українця у витверезнику

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Лукашенко закликав чиновників мобілізуватися 15 апреля 2026

Навіть на найвищому рівні влади відсутнє чітке бачення майбутнього, а ключові рішення у світі ухвалюються поза межами Білорусі, заявив білоруський диктатор.

Племінник та експомічник Кадирова збагатились за рахунок заводів Danone 15 апреля 2026

Йдеться про племінника голови Чечні Рамзана Кадирова Якуба Закрієва та його колишнього помічника Руслана Алісултанова.

Мелоні стала на захист Папи Лева після критики Трампа 15 апреля 2026

Глава італійського уряду наголосила на неприпустимості впливу політиків на релігійних лідерів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Укроп  
Укроп

Отзывов: 1

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше