28 мая 2025
Внаслідок атаки дронів 28 травня у Зеленограді сталася пожежа на території технопарку Елма, його будівля була пошкоджена. Про це повідомляють Телеграм канали.
За словами мера Москви Сергія Собяніна, силами ППО начебто було збито 33 безпілотники.
Зеленоград є одним з дванадцяти округів Москви. Він повністю розташований за межами Московської кільцевої автомобільної дороги, за 37 км на північний захід від центру Москви. Зеленоград, сладається з 5 районів, його вважають головним науково-виробничим центром російської електроніки та мікроелектроніки. Згідно з даними з відкритих джерел, основними видами діяльності технопарку Елма (загальна площа 60 тисяч метрів квадратних метрів) є виробництво виробів електронної техніки, випуск контрольно-вимірювальних приладів, оптичної техніки, сфера інформаційних технологій тощо.
Раніше повідомлялося, що у Москві через атаку дронів призупинили роботу два аеропорти - Внуково і Жуковський.
Нагадаємо, у Міноборони Росії заявили, що ввечері 27 травня, з 21:00 до 00:00 за московським часом, їхня ППО нібито перехопила і знищила 112 "українських безпілотників".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві лікар змусив військового заплатити ₴30 тисяч за безкоштовний фіксатор 19 декабря 2025
У Києві лікар змусив військового заплатити ₴30 тисяч за безкоштовний фіксатор
Анна Саліванчук замилувала святковим відео з синами коло ялинки 19 декабря 2025
40-річна акторка Анна Саліванчук у компанії своїх синочків, 10-річного Гліба і 5-річного Микити влаштувала ефектну новорічну фотосесію.
Трамп підписав оборонний бюджет з $800 млн Україні 19 декабря 2025
Кошти надійдуть у межах Ініціативи підтримки України в сфері безпеки, яка передбачає оплату американськими компаніями постачання озброєння для Збройних сил України.