У Москві оштрафували вчителя, що написав на дошці "Слава Україні"

28 ноября 2023

Вчителя інформатики однієї з московських шкіл, що "намалював свастику", оштрафували на 40 тисяч рублів "за дискредитацію ЗС РФ". Про це повідомляє російський провладний Telegram-канал Mash з посиланням на рішення міськсуду.

У суді підтвердилась інформація, що чоловік під час уроку написав на інтерактивній дошці "Слава Україні! Смерть російським недоумкам" і прикрасив усе це свастикою. 

За педагогом після цього приїхала поліція.

Мати чоловіка заявила ЗМІ, що її "син завжди був за батьківщину і раніше подібного не коїв".

Нагадаємо, російські окупанти змусили вибачатися хлопця з тимчасово окупованої Ялти, що висловився на підтримку України, і записали це на камеру. Юнак у своєму "вибаченні" перелічив тих, кого "образили" його слова: росіян, Росію і очільника Кремля Володимира Путіна.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Lovense и Satisfyer: Идеальные партнеры для вашего удовольствия 31 декабря 2025

В мире современных технологий интимного удовольствия, Lovense занимает особое место благодаря своим инновационным решениям

Токаєв заборонив "ЛГБТ-пропаганду" у Казахстані 31 декабря 2025

Критики законопроєкту зазначали, що формулювання поправок у документі повторюють російський закон про «заборону ЛГБТ-пропаганди» серед дітей, ухвалений у 2013 році.

Олена-Христина Лебідь у купальнику та шапчині Санта-Клауса вийшла на засніжений балкон для яскравих фото 31 декабря 2025

Телеведуча Олена-Христина Лебідь, гайнувши у Львів, прихопила з собою купальник та шапочку Санта-Клауса - як виявилося, для особливого фотосету.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше