11 сентября 2023
У Москві п'ятеро дітей разом із матір'ю отруїлися марихуаною. Про це повідомляє російський ТГ-канал Россия 24/7
"Діти віком 1, 4, 6, 9 і 12 років, усі брати та сестри, опинилися в лікарні з діагнозом "отруєння канабісом". Виявилося, що мама й діти повечеряли і попили чаю із кексами, які приніс дядько. Вночі несподівано всім шістьом стало погано. Кекси були з марихуаною", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що в Москві від отруєння грибами помер науковець Роскомосу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Супергеройська прем’єра та колаборація з ТМ "Яготинське": як в Києві пройшов показ фільму "Суперґьорл" 26 июня 2026
Супергеройська прем’єра та колаборація з ТМ "Яготинське": як в Києві пройшов показ фільму "Суперґьорл" Прем'єрний вечір пройшов у яскравій атмосфері справжнього супергеройського свята
Lama порадила всім жінкам мати чоловіків молодших за себе 26 июня 2026
Українська співачка Lama (справжнє ім'я - Наталія Дзеньків) радіє, що коханий молодший за неї на 18 років."Взагалі, я раджу всім жінкам ма...
Вчені з'ясували, як приготувати найбільш корисну каву на сніданок 26 июня 2026
Кава – один з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Вивчивши зв’язок між методами її приготування…