15 мая 2024

У Москві відбулася щорічна церемонія нагородження "Жара Music Awards", куди зігнали зрадниць України для імітації "дружби" країн. Співачки Анна Асті (Дзюба) та Ані Лорак забрали свої нагороди, які їм вручала співвітчизниця-колаборантка Регіна Тодоренко.
У Росії колишніх українок визнали "легендою поп-музики" та "артисткою року". Цікаво, що вони не вперше отримують нагороди, попри те, що весь час втрапляють у скандали. Про це пишуть росЗМІ.
Анна Дзюба родом із Черкас минулого року стала "найкращою співачкою", а напередодні їй вручили аналогічний приз, однак уже в номінації "артистка року". На сцені вона позагравала з Тодоренко, розхваливши її прес.

Тіло ведучої і справді можна було повністю роздивитися, адже на сцену вона вийшла, демонструючи свої форми у всій красі.

Тим часом Ані Лорак, яка здобула перемогу в нововведеній номінації "легенда поп-культури", прийшла в чорному костюмі та в сонцезахисних окулярах. Їх зрадниця не знімала ні на сцені, ні перед камерами, ні на вулиці. До слова, захід проходив пізно ввечері.

Ще одна ексукраїнка, яка отримала нагороду – Марі Краймбрері з Кривого Рогу. Вона забрала приз у номінації "Вибір VOICE". Всі лауреатки та ведуча розділили сцену з такими затятими путіністами, як Микола Басков, Ольга Бузова, Клава Кока, Валерія тощо.

Додамо, що зрадників України обʼєднує "любов" до дітей. Так, Тодоренко пише казки для російських малюків – майбутніх українофобів – а Лорак і Асті передають величезні суми на утримання депортованих з України неповнолітніх.
Раніше OBOZ.UA писав, що Регіна Тодоренко, схоже, отримала російське громадянство. Відомо, що вона звернулася до податкової служби, щоб абсолютно законно виплачувати "криваві" податки на вбивство земляків. Ані Лорак також чекає на новий паспорт.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Викрадення українця на Балі: на пляжі знайшли розчленоване тіло 28 февраля 2026
Поліція не виключає, що загиблим може бути громадянин України Ігор Комаров, якого вважали викраденим.
Гілларі Клінтон дала свідчення у Конгресі по справі Епштейна 27 февраля 2026
Ексчиновниця наголосила, що ніколи не зустрічалася з Епштейном і не спілкувалася з ним, але знайома з його спільницею.
Файли Епштейна: про відставку оголосив глава WEF 27 февраля 2026
Борге Бренде подав у відставку після того, як з'ясувалося, що він мав зв'язки з американським фінансистом Джеффрі Епштейном.