У МВФ розповіли, в яких сферах Україні слід продовжувати реформи

31 марта 2016

Сьогодні, 31 березня, у МВФ заявили, що вони стурбовані політичною ситуацією в Україні, однак закликають владу продовжувати програму реформ, насамперед у фінансовій сфері та в енергетиці.

Як повідомляється, голова представництв МВФ в Україні Жером Ваше відмовився коментувати можливі шляхи вирішення політичної кризи в Україні, разом із тим підкресливши, що Україні потрібні економічні перетворення.

"Дуже важливо, щоб влада продовжувала програму реформ, зберігала фіскальну стабілізацію, дотримувалася намічених планів у частині тарифного регулювання, в тому числі в енергетичній сфері", - сказав Ваше. 

Нагадаємо, що Петро Порошенко повідомив, що якщо депутати не зможуть призначити новий уряд, то Україна залишиться без 1 млрд доларів від МВФ та оборонної програми від США.

"У США чекають на Україну, але ми маємо знайти сили і обрати новий уряд. Мова йде про 1 млрд кредитних гарантій МВФ у разі призначення нового уряду, нову програму щодо оборони держави, що затверджена в Конгресі. Не буде рішення - не матимемо гарантій МВФ і програми", - додав він

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Малышу Луи исполнился год: все о сыне принца Уильяма и Кейт Миддлтон 23 апреля 2019

Малыш появился на свет спустя два дня после дня рождения Елизаветы II

Полторы сотни гибридов Toyota Corolla купил конкурент Uber в Эстонии 23 апреля 2019

Такси-сервис Таллина вложит 3,3 млн евро в обновление автопарка.

Американец поймал древнейшую рыбу весом 77 килограммов 23 апреля 2019

В американском штате Оклахома рыбак поймал огромную аллигаторовую щуку. Сообщение об этом появилось в группе егерей The Oklahoma Game Wardens на Facebook.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое