У МВФ розповіли, в яких сферах Україні слід продовжувати реформи

31 марта 2016

Сьогодні, 31 березня, у МВФ заявили, що вони стурбовані політичною ситуацією в Україні, однак закликають владу продовжувати програму реформ, насамперед у фінансовій сфері та в енергетиці.

Як повідомляється, голова представництв МВФ в Україні Жером Ваше відмовився коментувати можливі шляхи вирішення політичної кризи в Україні, разом із тим підкресливши, що Україні потрібні економічні перетворення.

"Дуже важливо, щоб влада продовжувала програму реформ, зберігала фіскальну стабілізацію, дотримувалася намічених планів у частині тарифного регулювання, в тому числі в енергетичній сфері", - сказав Ваше. 

Нагадаємо, що Петро Порошенко повідомив, що якщо депутати не зможуть призначити новий уряд, то Україна залишиться без 1 млрд доларів від МВФ та оборонної програми від США.

"У США чекають на Україну, але ми маємо знайти сили і обрати новий уряд. Мова йде про 1 млрд кредитних гарантій МВФ у разі призначення нового уряду, нову програму щодо оборони держави, що затверджена в Конгресі. Не буде рішення - не матимемо гарантій МВФ і програми", - додав він

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Спірз стривожила фанів дивною поведінкою на ВІДЕО 10 июля 2020

Шанувальники американської співачки Брітні Спірз уже вкотре б'ють на сполох. Вони підозрюють, що їхня улюблениця, яка вже багато років перебуває під опікою, дуже кимось залякана.

Canon представила телеобъективы RF 600 мм F11 IS STM и RF 800 мм F11 IS STM 10 июля 2020

Canon анонсировала пару супертелеобъективов с фиксированной диафрагмой: RF 600 мм F11 IS STM и RF 800 мм F11 IS STM. Применение бесщелевой двухслойной дифракционной оптики (DO) и фиксированной диафрагмы f/11 позволило Canon уменьшить размеры и длину объективов по сравнению с их эквивалентами серии EF.

Эксперты советуют как избежать риска образования тромбов в жару 10 июля 2020

Чтобы не допустить «сгущения» крови и тромбообразования, которые могут стать причиной множества серьезных недугов.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Быстрозайм 0.1
Быстрозайм

Отзывов: 1

NSDgroup 0.4
NSDgroup

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое