У МВФ розповіли, в яких сферах Україні слід продовжувати реформи

31 марта 2016

Сьогодні, 31 березня, у МВФ заявили, що вони стурбовані політичною ситуацією в Україні, однак закликають владу продовжувати програму реформ, насамперед у фінансовій сфері та в енергетиці.

Як повідомляється, голова представництв МВФ в Україні Жером Ваше відмовився коментувати можливі шляхи вирішення політичної кризи в Україні, разом із тим підкресливши, що Україні потрібні економічні перетворення.

"Дуже важливо, щоб влада продовжувала програму реформ, зберігала фіскальну стабілізацію, дотримувалася намічених планів у частині тарифного регулювання, в тому числі в енергетичній сфері", - сказав Ваше. 

Нагадаємо, що Петро Порошенко повідомив, що якщо депутати не зможуть призначити новий уряд, то Україна залишиться без 1 млрд доларів від МВФ та оборонної програми від США.

"У США чекають на Україну, але ми маємо знайти сили і обрати новий уряд. Мова йде про 1 млрд кредитних гарантій МВФ у разі призначення нового уряду, нову програму щодо оборони держави, що затверджена в Конгресі. Не буде рішення - не матимемо гарантій МВФ і програми", - додав він

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Опубликован Восточный гороскоп на 2020 год для каждого знака зодиака 20 января 2020

Астрологический прогноз на год Крысы для всех знаков зодиака

Эксперты рассказали о магнитных бурях в феврале 2020 20 января 2020

Узнайте, какая геомагнитная обстановка будет в течение февраля 2020: солнце готовит неприятный сюрприз

Tokina представила объектив atx-m 85mm F1.8 FE за $500 для полнокадровых беззеркалок Sony 20 января 2020

Компания Tokina объявила о выпуске нового объектива atx-m 85mm F1.8 FE для полнокадровых беззеркальных камер Sony. Этот объектив знаменует собой дебют новой серии беззеркальных объективов Tokina atx-m, в рамках которой будет выходить оптика разнообразных конструкций для различных байонетов и форматов сенсоров.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мейзу 5.0
Мейзу

Отзывов: 1

Мой сервис 0.5
Мой сервис

Отзывов: 1

Леуш С.С. 1.7
Леуш С.С.

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое