У Мюнхені застрелили жінку, що нападала з ножем на перехожих

9 июня 2025

У Мюнхені двоє людей були поранені унаслідок нападу озброєної ножем жінки. Зловмисницю застрелили поліцейські. Про це у суботу, 7 червня, повідомило видання DW.

Зазначається, що інцидент стався близько 19.45 за місцевим часом у центрі Мюнхена, де 30-річна жінка напала на перехожих.

"Поліція відкрила вогонь по нападниці, від отриманих травм вона померла у лікарні", - йдеться в повідомленні.

За даними правоохоронців, поранення отримали 56-річний чоловік та 25-річна дівчина.

Поліція з’ясовує усі обставини злочину. Про мотив нападниці не повідомляється. За інформацією ЗМІ, жінка могла страждати від психічного розладу.

Нагадаємо, у травні чоловік поранив ножем не менше п'яти осіб біля бару в центрі Білефельда в Німеччині. 

А в Амстердамі чоловік з ножем накинувся на перехожих і поранив п’ятьох. Нападника зупинив британський турист.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Зовнішність новообраної "Міс Америки" викликала насмішки в мережі 11 сентября 2025

"Це жарт?" Зовнішність новообраної "Міс Америки" викликала насмішки в мережі Дівчина отримала корону, стрічку та стипендію у розмірі 50 тисяч доларів

Орбан зробив заяву про атаку дронів Росії на Польщу 11 сентября 2025

Ці події є свідченням необхідності досягти миру між Україною та Росією, наголосив угорський прем'єр.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Napas 420 5.0
Napas 420

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше