29 июля 2024
У Німеччині вранці 29 липня невідомі здійснили два підпали кабелів на залізничній лінії між Бременом і Гамбургом. Про це повідомляє Tagesschau.
Зазначається, що зловмисники поблизу Бремена облили у двох місцях легкозаймистою рідиною проводку в кабельних шахтах і підпалили її. Пожежники загасили вогонь.
Внаслідок інциденту швидкісні потяги ICE, що прямують з Північного Рейну-Вестфалії до Гамбурга, не проходять через центральний вокзал Бремена, а їдуть в об'їзд, повідомили в залізничному операторі DeutscheBahn(DB). Ускладнення на колії триватимуть щонайменше до вечора.
Нагадаємо, 26 липня через вандалізм на залізниці у Парижі сталися затримки швидкісних поїздів.
Також повідомлялося, що евакуювали французький аеропорт Базеля - Мюлуза (Євроаеропорт).
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Білорусь відпрацьовує "ядерні сценарії" 18 мая 2026
Маневри проводяться "з метою підвищення готовності збройних сил до застосування сучасних засобів ураження, зокрема спеціальних боєприпасів".
Що стало відомо про переможницю Євробачення-2026 Dara 18 мая 2026
ТаблоID розповів цікаві факти про переможницю Євробачення-2026, болгарську співачку Dara. Читайте у матеріалі про її творче дитинство, популярність у 17, життя з розладом і весілля біля моря
Спалах хантавірусу: круїзний лайнер завершив подорож 18 мая 2026
Влада Нідерландів вживає карантинних заходів для 27 осіб - 25 членів екіпажу та двох медичних працівників, які залишилися на борту.