У Німеччині відставного військового судять за роботу на ГРУ Росії

13 августа 2022

Підполковника бундесверу у відставці звинувачують у співпраці з військовою розвідкою РФ. Нині в Німеччині триває судовий процес за цим фактом. Про це повідомляє німецьке інформагентство Deutsche Welle у п'ятницю, 12 серпня.
 
Відставного 65-річного військового в заявах для преси називають Ральф Г. Його звинувачують у передачі ГРУ даних про резерв бундесверу, а також про вплив санкцій проти Москви на економіку Німеччини. 11 серпня Вищий земельний суд Дюссельдорфа почав розгляд справи.
 

ЗМІ повідомляють, що Ральф Г. з жовтня 2014 по березень 2020 року передавав ГРУ інформацію та документи, у тому числі конфіденційні. Федеральна прокуратура Німеччини вважає, що його завербували на початку 2014 року представником посольства Росії у Берліні.
 
Слідство вважає, що мотивом вербування були не гроші, а "симпатизування Росії". "Винагородою" могли бути "запрошення на заходи російських урядових органів". У тому числі на Московську конференцію з міжнародної безпеки.
 

Кримінальні статті, які інкримінують військовому у відставці, визначають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до 5 років. В особливо тяжких випадках – до десяти.
 
Нагадаємо, екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер подав позов до суду на бундестаг з вимогою відновити частково відкликані в травні привілеї колишнього глави уряду.
 
У травні стало відомо, що бюджетний комітет бундестагу позбавив Шредера деяких особливих прав через його підтримку політики президента РФ Володимира Путіна.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Молдові пролунав потужний вибух 10 августа 2026

На місці події виявили фрагменти бойового безпілотника. Внаслідок його падіння та займання ніхто не постраждав.

Найбільш корисну вівсянку назвала дієтолог 10 августа 2026

Вівсяна каша вважається однією з найздоровіших страв на сніданок. Злак багатий клітковиною, корисними вуглеводами і…

Онкологи пояснили, які особливості життя підвищують ризик захворіти на рак 10 августа 2026

Одним з факторів схильності людини до захворювання на рак є самотність. Деякі особливості способу життя…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше