У Німеччині заарештували двох росіян за збір коштів для ІДІЛ

26 июля 2024

Двох чоловіків заарештували в Гамбурзі та Шлезвіг-Гольштейні у четвер, 25 липня, за звинуваченням у пособництві Ісламській державі. Про це пише Bildу п’ятницю, 26 липня.

Проведено обшуки у семи будинках, зокрема у Берліні та Саксонії.

За даними прокуратури, громадяни РФ вступили до ІДІЛ два роки тому, збирали гроші через соцмережі та передавали їх ще одному бійцю ІД за кордоном.

Угруповання використовувало кошти для підтримки бойовиків, котрі відбувають ув’язнення.

Нагадаємо, ІДІЛ взяла на себе відповідальність за напад на московський концертний зал Крокус Сіті Хол. І після цього аналітики почали вважати, що наступна мішенню терористів може бути Європа чи США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві введуть реверсивний рух мостом через Десенку 14 августа 2025

У Києві введуть реверсивний рух мостом через Десенку

"Танцюючий мільйонер" Джанлука Ваккі замилував підводними обіймашками з 4-річною донею. Відео 14 августа 2025

Італійський бізнесмен і блогер, "танцюючий мільйонер" Джанлука Ваккі поділився у Instagram новим відео зі своєю єдиною донькою, 4-річною Блю Джерусалемою.

РФ змушена знижувати ціну на нафту після втрати ринку в Індії - розвідка 14 августа 2025

Після різкого скорочення поставок до Індії, Москва пропонує Китаю нафту марки Urals зі знижкою близько 1,50 долара за барель від Brent.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

2й роддом 0.5
2й роддом

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше