У Норвегії вилучили найбільший за два роки вантаж кокаїну у бананах

6 мая 2025

У Норвегії перехопили найбільшу за два роки партію кокаїну, яка була захована серед бананів. Про це повідомляє NRK у понеділок, 5 травня.
 
Співробітники найбільшого приватного дистриб’ютора фруктів та овочів для торгових мереж викликали поліцію через підозрілі знахідки у ящиках з бананами. Правоохоронці з’ясували, що у дев’яти ящиках серед фруктів були заховані пакунки з кокаїном - приблизно на 600 000 доз. 
 
Загальна маса знайденого кокаїну склала 147 кілограмів. Орієнтовна його вартість на чорному ринку - 14,5 млн євро.
 

Знахідку назвали найбільшим перехопленим у Норвегії вантажем кокаїну з 2023 року. 
 
Пакунки ввезли до Європи з Південної Америки морем, через порт Антверпена у Нідерландах, після чого банани поїхали до Норвегії вантажівкою. Зловмисники або не змогли забрати кокаїн після прибуття контейнера до Європи, або ж мали план вилучити його вже на території Норвегії зі складів компанії.

Нагадаємо, торік у кількох супермаркетах Берліна та землі Бранденбург виявили кокаїн, що був захований у ящиках для бананів.

У Португалії поліція вилучила 3,5 тонни кокаїну, захованого у вантажі з бананами. Наркотики були призначені для розповсюдження в країнах Європи

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Переможниця "Холостяка-13" Бєлєнь натякнула на нові стосунки романтичним фото 6 мая 2025

Переможниця "Холостяка-13" Інна Бєлєнь натякнула, що закрутила новий роман.

Через ненависть до ЛГБТК на концерті Lady Gaga у Бразилії з рекордною кількістю глядачів ледь не стався теракт 6 мая 2025

Бразильська поліція повідомила про запобігання терористичному акту, який планували здійснити під час масштабного концерту американської співачки Леді Гаги на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро. За даними слідства, планування нападу ґрунтувалося на ненависті до ЛГБТК+ спільноти.

У Норвегії вилучили найбільший за два роки вантаж кокаїну у бананах 6 мая 2025

Маса знайденого кокаїну склала 147 кг. Орієнтовна його вартість на чорному ринку - 14,5 млн євро.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше