20 августа 2025
Внаслідок повеней на північному заході Пакистану загинули 358 осіб. Про це повідомляє газета Dawn у вівторок, 19 серпня.
Ще 181 людина зазнала поранень внаслідок раптових повеней.
Як зауважується, найбільше жертв стихії в окрузі Бунер у провінції Хайбер-Пахтунхва - там загинули 225 осіб.
Зсуви ґрунту призвели до пошкодження 780 будинків, з яких 349 зруйновані вщент.
У пошуково-рятувальних роботах задіяли близько 6 тис. осіб.
Урядові синоптики повідомляють, що на північному заході, де кілька районів оголошено зонами стихійного лиха, очікуються сильні дощі до 21 серпня.
Пакистан з червня потерпає від наслідків цьогорічного сезону мусонів. Цього року загинуло щонайменше 650 людей.
Раніше повідомлялося, що кількість загиблих унаслідок повені в американському штаті Техас сягнула понад 120 людей.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Готувала новий удар РФ по ТЕЦ і оборонним підприємствам у Києві: СБУ затримала ворожу агентку 10 марта 2026
Готувала новий удар РФ по ТЕЦ і оборонним підприємствам у Києві: СБУ затримала ворожу агентку. Подробиці, фото та відео Підозрюваній загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна
Чутки про Windows 12 викликали хвилю суперечок серед користувачів 10 марта 2026
Чутки про Windows 12 викликали хвилю суперечок серед користувачів
У Фінляндії розмістять третій штаб НАТО 10 марта 2026
Підрозділ у Рііхімякі спеціалізуватиметься на телекомунікаційних та інформаційних технологіях.