1 марта 2024
Допомога для Україні наразі є критичним питанням, адже країна має не лише захищатися, а й повернути контроль над тимчасово окупованими територіями. Про це у четвер, 29 лютого, заявив речник Пентагону Патрік Райдер, пише Укрінформ.
"Критично важливо, щоб ми могли отримати додаткове фінансування, а також асигнування на цілий рік, аби мати можливість забезпечити допомогу Україні. В тому числі ППО та боєприпасами, щоб українці могли не тільки захищати себе, а й повертати суверенну територію", - наголосив представник оборонного відомства США.
Він зазначив, що в Україні точаться активні бойові дії, під час яких Росія досягає деяких успіхів. Але, як зауважив Райдер, "українці довели, що є сміливими воїнами, а також діють дуже інноваційно".
"Тому ми не сумніваємося, що вони продовжать хоробро битися. Але абсолютно важливо, щоб ми дали їм необхідні ресурси зараз, аби не було надто пізно", - резюмував представник Пентагону.
У разі програшу України у війні проти Росії з останньою доведеться воювати НАТО. Про це заявив глава Пентагону Ллойд Остін.
Нагадаємо, сьогодні Путін звернувся з посланням до Федеральних зборів. Під час промови президент Росії пригрозив "трагічними наслідками" країнам, які наважаться відправити своїх військових в Україну.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США схвалили продаж Новій Зеландії вертольотів Seahawk на $1,5 млрд 7 июня 2026
Регіональні проблеми безпеки посилилися зі зростанням військового потенціалу та присутності Китаю в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.
Трамп пояснив, чому досі немає угоди з Іраном 7 июня 2026
Глава Білого дому припустив, що угода з іранськими лідерами може не відбутися, заявивши, що йому доведеться ухвалити "рішення".
Китайський виробник самокатів представив двомісний екраноліт для розваг на воді 7 июня 2026
Китайська компанія Navee представила WaveFly 5 — двомісний екраноліт для водних прогулянок і розваг. Під час демонстрації на озері Дунтайху в Сучжоу апарат рухався як по поверхні води, так і над нею, використовуючи ефект екрана. За словами розробників, максимальна швидкість новинки досягає 85 км/год, а для управління нею в більшості країн не потрібна ліцензія пілота.