У Пентагоні відреагували на заяву Венса, що Україна не переможе

19 июля 2024

Сполучені Штати не можуть виробити достатньо зброї для перемоги України. Про це у четвер, 18 липня, заявив Кандидат у віцепрезиденти США від республіканців в разі перемоги на виборах Дональда Трампа - Джей Ді Венс, пише Голос Америки.

Така заява політика викликала реакцію у Пентагона і речниця Міноборони США Сабріна Сінгх зазначила, що країна активізувала свою оборонно-промислову базу. Думку ж про те, що Україна не може перемогти у війні, Сінгх відкинула. 

Речниця Пентагону зауважила, що не коментуватиме політичних промов чи передвиборчої кампанії, але додала, що може говорити про роботу та щодо зобовʼязань американського Міністерства оборони.

"За цієї адміністрації ми активізували нашу оборонно-промислову базу. Ми створюємо робочі місця просто тут, удома, коли йдеться про виробництво 155-міліметрових снарядів та інших засобів, які не лише зміцнюють нашу оборонно-промислову базу, а й допомагають українцям. Я б також відкинула думку, що Україна не може перемогти у цій війні. Ми бачили, як українці були неймовірно успішними на полі бою. Вони продовжують відтісняти росіян. Це не закінчиться за день. Це займе час, це займало час, і це й надалі займатиме час. І підтримка, яку Україна отримала з усього світу, гадаю, є справжнім свідченням також і відданості Сполучених Штатів", - наголосила Сабріна Сінгх.

Американська компанія Tetra Tech, що фінансується урядами США та Канади, передала Державній спеціальній службі транспорту (ДССТ) машини для розмінування та інше обладнання. Загальна вартість закупленого обладнання склала понад $5,8 млн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Правильний сон для підтримки молодості та здоров’я шкіри: поради лікаря-косметолога 22 августа 2026

Важливе значення для стану шкіри має все – від тривалості сну до розміру подушки. Про…

Вакцина проти раку від Moderna успішно пройшла масштабні випробування 22 августа 2026

Фармацевтичні гіганти Moderna та Merck успішно завершили пізню стадію випробувань персоналізованої мРНК-вакцини, яка в поєднанні з імунотерапією здатна ефективно зупинити рецидив найнебезпечнішої форми раку шкіри.

Трагедія у світі рок-музики: помер учасник легендарного гурту Queen 22 августа 2026

Трагедія у світі рок-музики: помер учасник легендарного гурту Queen Він не дуже любив музику гурту, у якому грав

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-сервіс 4.3
Мед-сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше