17 января 2024
Установка з виробництва етилену та пропілена на АТ СІБУР-Хімпром у Пермі загорілась у середу, 17 січня. Про це з посиланням на прес-службу підприємства повідомляє російська пропагандистська інформагенція Интерфакс.
"На підприємстві працюють служби оперативного реагування. Загрози життю та здоров'ю людей немає, співробітників підприємства, не задіяних у гасінні, перевели на безпечну відстань", - йдеться в повідомленні.
Підприємство запевняє, що фахівці акредитованих лабораторій проводять моніторинг якості атмосферного повітря.
У компанії додали, що "інформація оперативна, підлягає уточненню".
Місцеві Telegram-канали виклали фото з місця інциденту.
Раніше ми повідомили, що в місті Шахти Ростовської області 17 січня сталася пожежа на поліефірному заводі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірка "Жіночого кварталу" Оруджова повідомила про заручини із колегою по "Лізі сміху" 23 февраля 2026
Зірка "Жіночого кварталу" Оруджова повідомила про заручини із колегою по "Лізі сміху". Фото каблучки Пара влаштувала романтичну фотосесію
SpaceX досягла нового рубежу: перші ступені Falcon 9 використовуються вже по 30 разів і навіть більше 23 февраля 2026
SpaceX 21 лютого вивела на орбіту Землі дві партії телекомунікаційних супутників Starlink. Аерокосмічна компанія не лише провела два пуски за один день, але й встановила новий рекорд повторного використання перших ступенів ракети-носія.
У Києві двоє підлітків залізли в підземну річку й не змогли повернутись: подробиці рятувальної операції 23 февраля 2026
У Києві двоє підлітків залізли в підземну річку й не змогли повернутись: подробиці рятувальної операції. Відео Діти дуже замерзли й самі зателефонували в поліцію