13 октября 2023
Правоохоронці розповіли подробиці порятунку чоловіка, який хотів стрибнути з Паркового мосту (міст "Закоханих") в центрі Києва. Увесь час до приїзду рятувальників спецпризначенці тримали його біля поручнів, щоб він не зробив фатальний крок.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Наразі громадянину нічого не загрожує (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
За словами правоохоронців, під час патрулювання екіпаж полку поліції особливого призначення № 1 зупинили громадяни, які побачили, що невідомий намагається стрибнути з мосту "Закоханих".
"Лейтенант поліції Юрій Зелінській та старші сержанти Олександр Сослюк і Сергій Українець розпочали в діалог з чоловіком, під час якого з’ясувалося, що останній вирішив вкоротити собі віку після сварки з дівчиною. Він перебував у дуже емоційному стані, тож правоохоронці почали його заспокоювати", – розповіли в пресслужбі.
Оскільки чоловік стояв на опорі мосту, правоохоронці викликали на місце бригаду ДСНС, аби безпечно його зняти. Увесь час до приїзду рятувальників спецпризначенці тримали його біля поручнів, аби він не зробив летального вчинку. В подальшому поліцейські супроводили чоловіка до лікарні.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві правоохоронці врятували студента, який намагався скоїти самогубство. Спецпризначенці надали домедичну допомогу хлопцю, який порізав собі руку.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Британія запустить портал для залучення шпигунів на території Росії 19 сентября 2025
Захищена платформа для обміну повідомленнями Silent Courier має на меті посилити нацбезпеку, заявили в британському МЗС.
Яніна Соколова адресувала пронизливий допис чоловіку, що її зрадив 19 сентября 2025
Телеведуча Яніна Соколова, про вже завершені стосунки з якою днями розповів музикант Валерій Харчишин, опублікувала в соцмережах великий допис на особисту і болісну тему.
На Камчатці стався новий землетрус 19 сентября 2025
Після землетрусу магнітудою 7,2 бали були зафіксовані два афтершоки магнітудою 5,8 та 5,4. Оголошено загрозу цунамі.