21 июня 2024
Звукова хвиля від низького польоту винищувача пошкодила покрівлі кількох будинків в Польщі. Інцидент стався коло села Шаленець, що поблизу міста Мальборк під Гданськом близько 10 години в четвер, 20 червня. Про це повідомило командування Збройних сил Польщі в соцмережі X (раніше Twitter)
Винищувач МіГ-29 з 22-ї бази тактичної авіації здійснював тренувальний політ і подолав звуковий бар’єр, пролітаючи над населеним пунктом на висоті близько 300 метрів.
"Внаслідок впливу звукової хвилі пошкоджено покрівлі кількох будинків. Відділ військової поліції у Мальборку та Державна комісія розслідування авіаційних інцидентів виконують дії, передбачені відповідними процедурами", - йдеться в повідомленні військивих.
Збройні сили Польщі додали, що компенсують відновлення пошкодженого майна.
Нагадаємо, в польському місті Кошаліні вранці в понеділок, 17 червня, стався витік аміаку на одному з підприємств, постраждали четверо людей.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Розпочалося інтернет-голосування за представників громадськості при НСЗУ 21 октября 2025
На офіційному сайті Національна служба здоров’я України стартувало рейтингове онлайн-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при відомстві...
У США в літаку тріснуло скло на висоті 11 км: поранено пілота 21 октября 2025
Найімовірнішою причиною інциденту було зіткнення з якимось предметом, однак таке зіткнення досить незвичне через велику висоту.
Вилучили "товару" на 27 млн грн: поліцейські ліквідували канал постачання кокаїну з Іспанії до Києва та Одеси 21 октября 2025
Вилучили "товару" на 27 млн грн: поліцейські ліквідували канал постачання кокаїну з Іспанії до Києва та Одеси. Фото та відео Підозрюваним загрожує до 12 дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна