У Польщі перекинувся автобус з 14 українцями - є постраждалі

14 апреля 2023

Сьогодні, 13 квітня, у польському селі Ельжбецине біля Бусько-Здруя автобус з'їхав з дороги і впав у кювет. Внаслідок ДТП постраждали четверо українців. Про це повідомляє польський портал inpoland.net.pl.
 
Повідомляється, що в автобусі їхало 14 осіб (12 пасажирів і двоє водіїв). Автобус прямував з України до Познані, в ньому їхали лише громадяни України.
 
Трьох жінок і 15-річного підлітка, які отримали незначні травми, було доставлено до місцевої лікарні.
 

У поліції повідомили, що водій, очевидно, хотів уникнути зіткнення із сарною, що вискочила на дорогу, і різко повернув праворуч. Через це автобус з'їхав на узбіччя і перекинувся.
 
Раніше повідомлялося, що у ДТП загинув батько генерала Марченка.
 
На Львівщині внаслідок потрійної ДТП загинув водій, є постраждалі

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Лідери G7 домовилися посилити санкції проти енергетики РФ - ЗМІ 17 июня 2026

Країни G7 досягли консенсусної позиції після раунду переговорів, на якому був присутній президент України Володимир Зеленський.

Деменция 17 июня 2026

Деменция — хроническое, прогрессирующее заболевание, при котором постепенно утрачиваются память, способность анализировать информацию, логически мыслить и ориентироваться в пространстве

Ера дешевих смартфонів добігає кінця: ціни на пам’ять б’ють рекорди 17 июня 2026

Ера дешевих смартфонів добігає кінця: ціни на пам’ять б’ють рекорди

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мед-Експерт 5.0
Мед-Експерт

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше