19 декабря 2024
У Польщі суд визнав російського хокеїста Максима Сергєєва винним у шпигунстві та засудив до двох років та 11 місяців позбавлення волі. Також 21-річному спортсмену призначили штраф у розмірі 1220 євро. Про це повідомляє L’Equipe.
Зазначається, що Польща депортує Сергєєва до Росії 26 травня 2025 року. До цього часу він відбуватиме покарання у Люблінській в'язниці.
Як повідомляється, хокеїст грав у польській команді Заглембе, звідки його відправили до фарм-клубу. Після цього Сергєєву в Telegram написав якийсь чоловік із пропозицією підзаробити. За даними видання, це був співробітник ФСБ Росії.
Спочатку спортсмен мав публікувати «політичний контент» у соцмережах. Наприклад, йому доручили написати посаду про те, що війна в Україні «не стосується польського народу», за що він отримав невелику оплату у криптовалюті. Потім Сергєєву дали завдання шукати та фотографувати стратегічні об'єкти, пов'язані з польською армією чи силами НАТО. Інформація мала бути максимально документована.
У результаті хокеїст увійшов до осередку, що складається щонайменше з 16 осіб, членам якого пообіцяли $10 тисяч за вибух поїзда зі зброєю та гуманітарною допомогою для України.
Нагадаємо, у Нідерландах за підозрою в промисловому шпигунстві затриманий 43-річний громадянин Росії, який працював у кількох компаніях з виробництва мікросхем.
Раніше ЗМІ писали, що охоронець посольства США у Норвегії шпигував на користь РФ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Повернення в 90-ті": Кравець здивувала неочікуваною зачіскою. Фото 26 августа 2025
Актриса Олена Кравець показалася у незвичному іміджі - для зйомок вона приміряла нову зачіску у ретро стилі.
США вивчають досвід використання дронів у війні в Україні - Трамп 26 августа 2025
Американський лідер констатував, що російсько-українська війна демонструє абсолютно нову форму бойових дій.
Єфросиніна привітала сина з 11-річчям та влаштувала йому поїздку в країну мрії. Фото 26 августа 2025
Телеведуча Маша Єфросиніна привітала свого сина Олександра з днем народження. Йому виповнилося 11 років.