У Польщі розповіли, якою має бути відповідь НАТО на ядерний удар РФ

29 сентября 2022

У разі застосування Росією ядерної зброї проти України НАТО має дати "конвенційну, але руйнівну" відповідь. Про це 27 вересня в ефірі NBC News заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, повідомляє PAP.

"Наскільки нам відомо, (президент РФ Володимир) Путін погрожує застосуванням тактичної ядерної зброї на території України, а не атакою проти НАТО. Що означає, що НАТО має відповісти конвенційними засобами, але ця відповідь має бути руйнівною. І, гадаю, саме цей сигнал НАТО зараз надсилає Росії", - зазначив він.

Глава польського МЗС додав, що Москва може використати "референдуми" та подальше приєднання окупованих територій України як виправдання застосування "надзвичайних заходів".

У ході інтерв'ю він також прокоментував питання щодо впливу мобілізації в Росії на подальший хід війни.

На думку Рау, вже очевидно, що Путін почав програвати війну, і відправка на фронт погано підготовлених та споряджених людей не змінить цього, враховуючи, що перед цим українці воювали із професійною регулярною армією.

Міністр також зазначив, що мобілізація може спричинити перелом усередині Росії, підірвавши підтримку розв'язаної Кремлем війни в російському суспільстві.

Нагадаємо, 21 вересня Путін заявив, що у разі загрози територіальній цілісності Росії будуть застосовані усі засоби ураження, зокрема ядерні. Також він оголосив про часткову мобілізацію.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названі продукти, які краще не брати на пікнік 4 июля 2026

У перші дні літа багато хто воліє вибиратися на природу, щоб добре провести час і…

Представлена четвірка кнопкових телефонів Nokia з платним ШІ-помічником 4 июля 2026

HMD не відмовилася від напрямку кнопкових телефонів, і остання лінійка моделей під маркою Nokia йде в ногу з часом. Пристрої Nokia 200 4G, 210 4G, 215 4G 2-го покоління та 235 4G 2-го покоління комплектуються вбудованим голосовим помічником з штучним інтелектом, доступ до якого здійснюється через кнопку в центрі п'ятипозиційної навігаційної кнопки.

У Швеції за підозрами у шпигунстві затримали двох людей 4 июля 2026

Затримано 35-річного громадянина Китаю та 22-річного громадянина Малайзії. Підозри стосуються "серйозної нелегальної розвідувальної діяльності проти Швеції".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Вася 4.1
Вася

Отзывов: 1

Fesko 5.0
Fesko

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше